Chytrý dům s Loxone

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají naší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč bychom v 21. století měli denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k více než       70 000 spokojeným majitelům Loxone a dopřejte si život v chytrém domě.

Snadno se ovládá

Inteligentní dům obstará většinu práce, vždy však nad ním máme plnou kontrolu. Není přitom nutné mít ke všemu samostatný ovládací prvek (těch pak může být klidně 10 v místnosti). Stačí jeden na místnost. To eliminuje zbytečné operace a zpřehlední ovládání. A pokud nejsme doma, máme nadále přehled i kontrolu díky mobilní aplikaci.

Stará se o naše bezpečí

Real Smart Home včas rozezná jakékoli nebezpečí. Díky propojení všech zařízení může okamžitě reagovat: spustit poplach, zavolat nám, vypnout vodu či spotřebiče. Kdykoli vidíme, co se doma děje. A když odjedeme na dovolenou, chytré zabezpečení bude simulovat naši přítomnost a odradí nezvané hosty.

Efektivně hospodaří s energiemi

Chytrý dům drží náklady za energie na uzdě. Ví, kdy a jak je třeba topit a kdy naopak ne. Například pokud otevřeme okno nebo nejsme doma. Pokud svítí sluníčko, vytáhne žaluzie a vyhřívá zdarma. A v létě naopak. Už nikdy nebudou světla svítit nebo třeba televize hrát zbytečně. Díky inteligetním úsporám se pračka či myčka aktivují při dostatečném množství energie z FVE či při nízkém tarifu.